درباره ما

زمان یکی از با ارزش ترین سرمایه های انسانی است که باید از آن به بهترین نحو ممکن استفاده شود.

اهمیت زمان آنقدر برای بشر شناخته شده بود که همواره سعی داشته و دارد، تا برای رسیدن به اهداف خود کوتاه ترین مسیر را انتخاب کند. مسیری که او را زودتر به هدف مورد نظر خود برساند.

در سال های اخیر با فراگیر شدن گجت های هوشمند مثل موبایل، تبلت و یا ابزارهای الکترونیکی دیگر مثل لپ تاپ، دوربین، کنسول بازی و … سبب شد شاخه ای جدید در بازار شکل بگیرد که هدف از آن رفع نیازهای جانبی از گروه محصولات باشد.

ترکیب دو عامل فوق، یعنی زمان و لوازم شخصی مرجعی را می طلبد که دسترسی به ابزارهای آرایشی و بهداشتی را برای ما در سریع ترین زمان ممکن امکان پذیر سازد.

به این نیاز برای اولین بار در ایران توسط فروشگاه کویر پاسخ داده شد تا با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، خرید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی برقی را آسان سازد.

فروشگاه کویر به عنوان اولین مرجع تخصصی فروش لوازم آرایشی و بهداشتی برقی فعالیت خود را از سال ۹۸ با هدف ارائه انواع لوازم آرایشی و بهداشتی برقی آغاز کرد.

فروشگاه کویر برای دستیابی به رضایت مشتریان خود که یکی از اهداف اصلی این فروشگاه است، همواره سعی دارد تا به کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه خود توجه ویژه ای داشته باشد.

ارائه با کیفیت ترین محصولات از هر برند سبب شده تا مشتریان این فروشگاه با اطمینان خاطر و بدون دغدغه از بابت اصل یا غیر اصل بودن محصولات نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

عامل کیفیت به تنهایی نمیتواند رمز موفقیت یک فروشگاه باشد. قیمت، یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید است که میتواند مشتری را ترغیب به خرید یا از آن دلسرد کند.

ارائه محصولات با قیمت مناسب از اصلی ترین رموز موفقیت فروشگاه پاتریس است.

اما فروشگاه کویر با همان هدف اولیه که بر اطمینان بخشی به مشتریان خود و جلب رضایت آنان بنا نهاده شده، این فرصت را به مشتریان خود میدهد که تا ۷ روز پس از خرید با شرایطی که معین شده نسبت به بازگشت محصول اقدام کنند. ضمن این که کسب نماد اعتماد الکترونیک توسط فروشگاه کویر خود دلیل دیگری بر اطمینان بخشی به یک خرید اینترنتی به حساب می آید.

کویر امیدوار است تا بتواند محیطی امن و شرایطی آسان را برای خرید انواع لوازم جانبی برای شما فراهم کند.

با تشکر، حسن تحویلداران، مدیریت فروشگاه اینترنتی کویر